ERSOY Yeniden Müracaat Etti
Basından haberler 3

Tarih:24-02-2015 18:42 / Okunma: 1740


Aday adaylığı  başvurusu sırasında yaptığı ve sık sık alkışlarla kesilen konuşmasında Sinop'un Ak Parti hükümetleri döneminde gerek partililerin ve gerekse vatandaşların gayret istek ve takipleri sayesinde bir çok yatırımı aldığını söyleyen ERSOY; sözlerinde, bu çalışma ve hizmetlerin Sinop'a getirilmesinin devamında ve süregelen istikrara kendisininde tekrardan katkıda bulunmak isteğinde olduğunu belirtti ve aday adayı olduğu ifade etti.
 
 
ERSOY Sinop'ta eğitim, sağlık ve ulaşım alanında yapılan yatırımlardan bahsederek sayısı 52 olan uzman doktor sayısının 124 uzman'a yükseltildiğini, ulaşım, eğitim ve bir çok alanda çok sayıda projenin planlandığını ve hayata geçirildiğini ifade etti ve  sözlerinde asıl olanın  memlekete ve millete hizmet davası olduğunu vurguladı.
 
Mehmet ERSOY'un müracatı sırasında Ak Partinin 9 İlçe Başkanı ve mevcut 4 belediye başkanı ile beraber il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri ile çok sayıda partili, STK temsilcileri ve vatandaşların da parti binasında olduğu da görüldü. 
 
Milletvekilimiz Mehmet ERSOY'un aday adaylık müracatı sırasında yapmış olduğu konuşmanın tam kaydını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 
 
 

 Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 1
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 123
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 123
Toplam Ziyaretci 128653
IP 44.192.66.171